HALU Portal ZDROWIE Stomatologia w Dubaju

Stomatologia w Dubaju

W Dubaju ilość gabinetów lekarskich znacząco rośnie. Od kilku lat przyjeżdża tam coraz większa ilość turystów, jak też populacja samego emiratu rośnie. Zdecydowanie najwięcej przybywa gabinetów stomatologicznych. Stomatolog jest najbardziej poszukiwany w Dubaju.Co ciekawe, jeśli chodzi o usługi dla kobiet, także i ginekolog jest coraz bardziej spotykany. Wydawać by się mogło, że w kraju, gdzie kobiety są mniej widoczne na ulicach, rzadziej będą się one radziły ginekologa. Należy jednak pamiętać, ze nie jest to kraj zacofany i w krajach zachodnich istnieją pewne negatywne stereotypy na temat krajów arabskich.

Mało kto zdaje sobie sprawę, że Dubaj to emirat w którym większość populacji stanowią pracownicy czasowi, głównie z Indii. Są to głównie mężczyźni i dlatego statystycznie rzecz biorąc populacja tego emiratu jest zdecydowanie zmaskulinizowana.

Dubaj staje się także coraz bardziej popularny jeśli chodzi o stomatologię estetyczną. Istnieje wiele gabinetów, gdzie można zaopatrzyć się w implanty. Duża ilość turystów z grubym portfelem sprzyja rozwijaniu się biznesu stomatologicznego.

Nie należy się obawiać, że przebywając na wakacjach lub w podróży służbowej w Emiratach Arabskich będziemy mieli problemy ze znalezieniem odpowiedniego lekarza. Kraje te są nastawione na usługi i na nich też zarabiają pieniądze.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane ze sobą wpisy

MalariaMalaria

Malaria, znana też jako zimnica, jest zaliczana do trzech najbardziej niebezpiecznych chorób zakaźnych na świecie. W ponurych statystykach ustępuje wyłącznie AIDS i gruźlicy, przypadki zachorowań odnotowano jednak w ponad stu państwach