HALU Portal ZDROWIE Stomatologia w Dubaju

Stomatologia w Dubaju

W Dubaju ilość gabinetów lekarskich znacząco rośnie. Od kilku lat przyjeżdża tam coraz większa ilość turystów, jak też populacja samego emiratu rośnie. Zdecydowanie najwięcej przybywa gabinetów stomatologicznych. Stomatolog jest najbardziej poszukiwany w Dubaju.Co ciekawe, jeśli chodzi o usługi dla kobiet, także i ginekolog jest coraz bardziej spotykany. Wydawać by się mogło, że w kraju, gdzie kobiety są mniej widoczne na ulicach, rzadziej będą się one radziły ginekologa. Należy jednak pamiętać, ze nie jest to kraj zacofany i w krajach zachodnich istnieją pewne negatywne stereotypy na temat krajów arabskich.

Mało kto zdaje sobie sprawę, że Dubaj to emirat w którym większość populacji stanowią pracownicy czasowi, głównie z Indii. Są to głównie mężczyźni i dlatego statystycznie rzecz biorąc populacja tego emiratu jest zdecydowanie zmaskulinizowana.

Dubaj staje się także coraz bardziej popularny jeśli chodzi o stomatologię estetyczną. Istnieje wiele gabinetów, gdzie można zaopatrzyć się w implanty. Duża ilość turystów z grubym portfelem sprzyja rozwijaniu się biznesu stomatologicznego.

Nie należy się obawiać, że przebywając na wakacjach lub w podróży służbowej w Emiratach Arabskich będziemy mieli problemy ze znalezieniem odpowiedniego lekarza. Kraje te są nastawione na usługi i na nich też zarabiają pieniądze.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane ze sobą wpisy

Leczenie żylakówLeczenie żylaków

Leczenie żylaków ma na celu spowolnienie rozwoju choroby oraz zlikwidowanie jej skutków. Powszechnie stosuje się cztery metody leczenia żylaków. Farmakoterapia poprawia napięcie ściany żylnej oraz wspomaga krążenie. Kompresoterapia używa metody uciskowej